CLUB NIEUWS, A-KERN NIEUWS, COMMUNITY NIEUWS

kom zondag op tijd naar beerschot town

Zondag om 14 uur arriveren onze spelers aan het Olympisch Stadion voor de eerste finalematch tegen OHL. We vragen onze supporters hen dan al een onvergetelijke ontvangst te geven. Kom op tijd naar Beerschot Town aan de hoofdingang. We hebben jou nodig!

‘The final’ zal weer een onvergetelijke belevenis worden voor de Beerschotsupporters. Het Olympisch Stadion zal uitverkocht zijn. Samen gaan we er voor zorgen dat het Kiel davert en paars kleurt.

Om de sfeer er al vroeg in te brengen openen we om 13 uur Beerschot Town aan de hoofdingang. De drank- en eetkramen (hamburgers, frieten, pannenkoeken, wafels) zullen geopend zijn, er zal muziek uit de boxen knallen -DJ Arisu is in the house-, je kan de exclusieve ‘the final’ sjaal kopen, maar het hoogtepunt moet de ontvangst van de spelers en de trainers worden.

De spelersbus zal om 14 uur aankomen aan het stadion. Zorg dat jij er bij bent en onze spelers de laatste boost geeft richting ‘The final.’ Yeah!

tweede periode

1 K. Beerschot V.A. 26 pts
2 KVC Westerlo 23 pts
3 Union Saint Gilloise 22 pts
4 RE Virton 20 pts
5 Oud Heverlee Leuven 17 pts

OH LEUVEN vs BEERSCHOT

THE FINAL - PART 2

Bstel nu je abonnement voor het seizoen 20-21

We are ready!