WEDSTRIJDKALENDER 10-13-14-15-16-18 SEPTEMBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 10 september 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:00

C

A4

NU18

-

SC City Pirates

A2

vwd

 

Vrijdag 13 september 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

20:00

 

 

RSC Anderlecht

-

Beloften

 

U21 Beker

17.00u

Zaterdag 14 september 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:00

 

 

OLVAC

-

GU8C

 

-

 

9:30

B

C1

GU7A

-

KSK Sefa Herentals

2

-

 

9:30

B

C2

GU8A

-

Antw. Piranhas Ac.

2

-

 

9:30

C

C3

GU10

-

Ol. Pir. Deurne Bg

1

-

 

9:30

C

C4

GU11

-

FC Ik Dien

1

-

 

9:30

 

 

Berchem Sport B

-

PU8A

 

-

 

9:30

 

 

Berchem Sport B

-

PU8B

 

-

 

10:00

 

 

FC VDP

-

GU7B

 

-

 

10:00

 

 

Zen. Hombeek A

-

GU7C

 

-

 

10:00

 

 

Zen. Hombeek B

-

GU7E

 

-

 

10:00

 

 

K. Ternesse VV A

-

PU9A

 

-

 

10:00

 

 

K. Ternesse VV B

-

PU9B

 

-

 

10:00

 

 

KV Kortrijk A

-

NU11A

 

-

7.15u

10:00

 

 

KV Kortrijk B

-

NU11B

 

-

7.15u

10:00

 

 

KV Kortrijk A

-

NU12A

 

-

7.15u

10:00

 

 

KV Kortrijk B

-

NU12B

 

-

7.15u

11:00

 

 

BSK Retie

-

PU10

 

-

 

11:15

B

8

NU13

-

KV Kortrijk

5

-

 

11:15

C

7

NU14

-

KV Kortrijk

4

-

 

13:00

B

6

GU15B

-

RVC Hoboken

3

-

 

14:00

 

 

KV Kortrijk

-

NU15

 

-

11.00u

14:00

 

 

KV Kortrijk

-

NU16

 

-

11.00u

15:00

C

A4

NU18

-

KV Kortrijk

A2

-

 

20:30

OS

 

1ste Elftal

-

Lommel SK

 

-

 

Zondag 15 september 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

9:00

 

 

SV Noorse

-

GU13A

 

-

 

9:30

B

8

GU15A

-

KFC Muizen

5

-

 

9:30

C

7

GU17

-

Racing Emblem

4

-

 

9:30

 

 

K. Brecht SK

-

GU12

 

-

 

10:00

 

 

Lommel SK A

-

U8A

 

vwd

7.30u

10:00

 

 

Lommel SK B

-

U8B

 

vwd

7.30u

10:00

 

 

Lommel SK A

-

NU9A

 

-

7.30u

10:00

 

 

Lommel SK B

-

NU9B

 

-

7.30u

10:00

 

 

Lommel SK C

-

NU9C

 

-

7.30u

10:00

 

 

Lommel SK A

-

NU10A

 

-

7.30u

10:00

 

 

Lommel SK B

-

NU10B

 

-

7.30u

  11:15        B      2   PU13   -   K. Ternesse VV      1       vwd  

11:15

C

6

PU17

-

KSAV St. Dympha

3

-

 

11:15

 

 

K. Reet SK

-

GU13B

 

-

 

Maandag 16 september 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

10:30

A

 

1ste +Beloften

-

Lierse Kempenzon.

 

vwd

 

20:15

Kontich

 

Beloften

-

KV Oostende

 

-

 

Woensdag 18 september 2019

Uur

Veld

 

Thuis

-

Uit

 

Uitslag

 

18:00

 

 

KRC Mechelen

-

PU13

 

-