Met de memorabele bekeravond nog vers in ons geheugen blikken we vooruit naar het belangrijke duel met onze jonge smaakmaker Anas Haj Mohamed.
Onze aanvaller kijkt met vertrouwen uit naar de komende wedstrijd. Na zijn glansprestatie in de bekerwedstrijd tegen RSC Anderlecht is de honger bij de 21-jarige jeugdinternational alleen maar groter geworden. Ondanks het niveauverschil tussen een topclub als Anderlecht en de competitiewedstrijd op KAS Eupen, blijft Haj Mohamed nuchter. “Voor mij maakt het echt geen enkel verschil tegen wie we spelen”, stelt hij vastberaden. “Of je nu aantreedt tegen Anderlecht in de beker of uit op Eupen in de competitie: de voorbereiding, mijn focus en de drang om te winnen blijven exact hetzelfde. Elke wedstrijd dragen we hetzelfde shirt en strijden we voor hetzelfde doel.”
Mentaal sterk buitenshuis
KAS Eupen wordt de volgende serieuze test op verplaatsing. Aangezien de thuisploeg met een wedstrijd te goed op amper drie punten volgt, staat Beerschot voor een lastige klus. Haj Mohamed weet dan ook dat Beerschot vanaf de allereerste seconde bij de les zal moeten zijn. “Eupen is een stugge ploeg die het elke tegenstander lastig kan maken op hun eigen veld. We zullen meteen scherp en agressief in de duels moeten zijn als we daar een goed resultaat willen neerzetten.”
De aanvallende sterkhouder kijkt alvast uit naar de sfeer in het uitvak. “Uitwedstrijden hebben altijd iets speciaals. Onze fans reizen overal mee naartoe en zijn enorm vocaal aanwezig, dat voel je echt op het veld. Vorig seizoen pakten we bovendien heel wat punten buitenshuis. Dat toont aan dat we als één hecht blok naar elke verplaatsing trekken, ongeacht waar in België we moeten spelen.”
Strijden voor de supporters
Voor Haj Mohamed en de groep is het vizier dan ook volledig op morgen gericht. “In de competitie begonnen we iets te vaak te slap aan de wedstrijd, dat gebeurde tegen Anderlecht vorig weekend niet, daar waren we meteen klaar voor de wedstrijd en hadden we zelfs een grote kans in de eerste twee minuten van de wedstrijd. Het is aan ons om er opnieuw te staan vanaf het begin om zo onze supporters weer achter ons te krijgen en de lijn van de voorbije matchen door te trekken. We trekken met vertrouwen naar Eupen en gaan er alles aan doen om een goed resultaat mee terug te nemen naar huis, maar we weten ook dat Eupen enorm veel kwaliteiten heeft. Ik verwacht een leuke pot voetbal met 2 goed-voetballende ploegen”, besluit de Tunesiër.
Afspraak morgen om 16u: KAS Eupen – Beerschot.