meer
Generation XIII Community XIII Up-to-date blijven? Vacatures Contact
Beker van België - ronde 1
Zon, 27 sep om 16:00
 
Crossing Schaarbeek 3 K Beerschot VA 5
We bekeren verder. Wedstrijd - Verslag 28 sep Beerschot heeft zich gisteren geplaatst voor de volgende ronde van de Croky Cup. Onze Mannekes haalden het na een spektakelstuk met 3-5 van Crossing Schaarbeek, dat uitkomt in de Tweede Amateurklasse.

Beerschot begon gretig aan de wedstrijd en nam al snel een dubbele voorsprong. Eerst zorgde Magidigidi met een fantastische lob voor de 0-1, waarna Dennis Gyamfi de voorsprong verdubbelde: 0-2.

De thuisploeg liet zich echter niet van de wijs brengen en knokte zich terug in de wedstrijd. Crossing Schaarbeek scoorde twee keer en bracht de bordjes na 35 minuten opnieuw in evenwicht: 2-2.

Toch gingen de Mannekes met een voorsprong de rust in. Bas Van den Eynden zette een strafschop feilloos om en zorgde opnieuw voor de voorsprong. Niet veel later maakte Glenn Claes er 2-4 van. Beerschot trok zo met een comfortabele voorsprong de kleedkamers in.

Ook na de pauze bleef het spektakel duren. Beide ploegen gingen op zoek naar meer, al vielen de doelpunten minder snel dan in de eerste helft. Tien minuten na de rust wist Schaarbeek opnieuw de aansluitingstreffer te maken en stond het 3-4.

Beerschot behield daarna de controle over de wedstrijd en bleef op zoek gaan naar een beslissing. Die kwam er vijf minuten voor het laatste fluitsignaal. Lukas Van Eenoo zorgde met de 3-5 voor de definitieve doodsteek.

De Mannekes hielden de voorsprong vervolgens vast en trokken deze met 3-5 over de streep. Beerschot stoot zo door naar de volgende ronde van de Croky Cup, waarin het al zeker een eersteklasser treft.
De loting voor de volgende ronde vindt vandaag om 16.30 uur plaats.